Комплексне просування сайтів

Ключові показники ефективності

Рентабельність інвестицій в маркетинг

ROMI

Частка рекламних витрат

CRR

Вартість залучення клієнта

CAC

Конверсія

CR

Наш підхід

Research
packaging
Дослідження
 • Мета: вивчення бізнесу клієнта, його конкурентів та використовуваних ними маркетингових стратегій. Складання плану перших 3 місяців роботи.
 • В результаті ми працюємо за точною дорожною картою, не ризикуючи даремно витратити гроші клієнта.
Solution
package
Пошук рішень
 • Мета: налаштування та запуск інструментів маркетингу, перевірка гіпотез, визначення найбільш ефективних інструментів.
 • В результаті збільшуємо ефективність реклами за рахунок нарощування частки найбільш прибуткових для клієнта каналів продажу та скорочення менш результативних.
Conversion Rate Optimisation
salary
Оптимізація конверсії
 • Мета: робота з лійкою продажів та постійне збільшення конверсії, покращення юзабіліті сайту клієнта.
 • В результаті зростання відсотку зацікавлених людей, які перетворюються на покупців.
Lifetime Value
recommend
Збільшення Lifetime Value
 • Мета: робота з аудиторією, що виявила інтерес, стимулювання повторних продажів, робота із середнім чеком.
 • В результаті збільшення прибутку компанії клієнта без додаткового збільшення рекламного бюджету та зростання кількості постійних покупців.

Етапи робот

1.
Аналізуємо ваш бізнес та обираємо кращу стратегію

Визначаємо цілі та погоджуємо KPI.

2.
Визначаємо основні канали продажу та налаштовуємо глибоку аналітику

Перевіряємо або налаштовуємо лічильники Google Analytics. Встановлюємо системи кол-трекінгу та оптимізації. Інтегруємо дані до єдиної системи.

3.
Проводимо аудит сайту та бізнесу клієнта

Складаємо план щодо покращення сайту та роботи колл-центру для підвищення конверсії бізнесу.

4.
Комплексне покращення сайту

Складаємо технічні завдання щодо покращення всіх факторів ранжування сайту в пошукових системах. За потреби залучаємо своїх розробників.

5.
Запускаємо канали продажу

Довіряємо ведення кожного каналу продажу експерту. При цьому загальну стратегію координує провідний аналітик, який виділяється під проект.

6.
Постійна оптимізація

Залишаємо найприбутковіші канали продажів. Неефективні канали, які не дають позитивного результату, відразу відключаємо.

Чому обирають наc

checked
Експертиза

Проводимо повноцінний аудит вашого бізнесу в інтернеті, виявляємо основні тригери, а потім розробляємо індивідуальну стратегію онлайн-маркетингу для швидкого розвитку і розставляємо точки контролю.

setting
Процес

Дорожня карта проекту, актуальні завдання, їх цілі та пріоритетність завжди доступні клієнту. А завдяки гнучкому управлінню та володінню всіма інструментами діджитал-маркетингу ми готові до зміни планів на будь-якому етапі.

rocket
Технологічність

Впровадимо актуальні інструменти маркетингу та створимо ексклюзивний контент для просування, проведемо ваш продукт чи послугу «з нульового циклу» до поставленої мети відповідно до сформульованої стратегії.

profile
Прозорість

Відповідаємо за свої дії та не приховуємо проблем. Для повної прозорості роботи з вашим бізнесом наша команда розробила «Особистий кабінет клієнта», завдяки якому ви зможете тримати руку на пульсі.

assurance
Репутація

Працюємо на ринку інтернет-маркетингу з 2009 року. Тут ви можете ознайомитись з нашим портфоліо, кейсами з просування у різних тематиках, відгуками клієнтів, які довірилися нашому досвіду.

stats
Результат

ROMI-орієнтованість у застосовуваних стратегіях гарантує бізнесу клієнта рентабельність маркетингових стратегій. Наші клієнти бачать кейси та дорожні карти проектів, знають план дій та впевнені в результаті.

Довіряють нам

 • logo9
 • logo1
 • logo3
 • logo4
 • logo5
 • logo6
 • logo7
 • logo8
 • logo9
 • logo10
 • logo11
 • logo12

Відгуки наших клієнтів

ПП «Клініка МЕДІКОМ»

Дякуємо EDGELAB за партнерство!

За 4 роки роботи, ця команда зарекомендувала себе як активна група експертів, які працюють злагоджено і відповідально. Ми гнучко налаштовували різні формати співпраці, запускали нові проекти, глибоко аналізували отримані результати і спільно вибудовували ефективні стратегії просування. Продуктивний діалог, чіткість і щира залученість - це те, що вирізняє EDGELAB з поміж інших агенцій.

Клініка Медіком глибоко цінує і рекомендує EDGELAB, як digital-партнера.

author
Вітязь Марія Директор з маркетингу ПП «Клініка МЕДІКОМ»

Клініка Варта

Усю співпрацю з EDGELAB можна назвати коротко — «під ключ». Дуже добре, що ціла команда працює над нашим проєктом, а відчуття, що спілкуєшся з однією людиною — настільки злагоджено та чітко організована робота.

Дуже рада, що в наших українських реаліях, коли бізнес часто запускається хаотично, є партнери, які докладають безліч зусиль, щоб спочатку структурувати всі ідеї замовника та донести до кінцевого споживача продукт у такому вигляді, без якого він не обійдеться.

author
Сватко Людмила Заступник директора ТОВ «ВІЖН ПАРТНЕР»

Інтернет-магазин «Gmart»

Співпрацюємо з EDGELAB із 2016 року. За цей період змогли підвищити свою ефективність від 1–2 замовлень до понад 100 замовлень на день. Завдяки студії EDGELAB наш інтернет-магазин має добре продуманий сайт, зручну систему CRM, яка дає змогу контролювати приблизно 90 % робочих процесів, повну автоматизацію процесів взаємодії співробітників та автоматизацію наповнення магазину новим асортиментом. Склад ми, до речі, розширили до понад 2000 позицій. З вами приємно мати справу!

author
Роман Кулаков Директор компанії «Gmart»

Інтернет-магазин «Japan Shampoo»

Працюємо вже кілька років зі студією EDGELAB — із самого початку створення сайту, створювався сайт також студією EDGELAB — результатом задоволені.

Кілька разів разом із командою переробляли, покращували сайт та доповнювали усілякими функціями, ніштяками.

Тож працюємо разом. Поки всі гуд)))

author
Завадський Вадим Андрійович Керуючий інтернет-магазином «Japan Shampoo»

сертифікати експертності

 • certificate
 • certificate
 • certificate
 • certificate

Часто задавані питання

KPI можуть відрізнятися залежно від галузі бізнесу. До того ж, на ці показники більшою мірою впливає ефективність колл-центру та інших підрозділів клієнта. Тому, наше завдання допомогти налаштувати бізнес-процеси так, щоб всі необхідні KPI покращилися. Але ми можемо лише давати поради. Кінцеве рішення: дотримуватися цих рекомендацій чи ні — приймає клієнт.

Щомісяця клієнт отримує звіт про виконані роботи, який містить результати роботи, рекомендації, а також план на наступний місяць.

Дивитись всі послуги

Інші послуги

Піднімемо позиції сайту в результатах пошукової видачі Google за певними запитами для збільшення трафіку (кількості відвідувачів) ресурсу. І, як наслідок: збільшимо кількість реальних клієнтів вашого бізнесу з подальшим зростанням обсягів монетизації — прибутку від бізнесу.

Опрацюємо актуальний попит на певні товари та послуги для розширення охоплення, підвищення впізнаваності та збільшення аудиторії бізнесу. Результат: збільшення продажів, залучення нових та повернення вже існуючих «гарячих» клієнтів. Надаємо послуги у сферах В2B та B2C.

Створимо (чи підтримаємо) позитивний образ вашої компанії. Нівелюємо вплив негативної інформації на репутацію. Збільшимо кількість контрольованих ресурсів у ТОП-10 пошукової видачі Google. Витіснимо негатив з перших сторінок видачі. Допоможемо налаштувати Tone of voice бренду.

Замовте індивідуальну онлайн-стратегію для свого бізнесу

Працюємо в будні з 10:00 до 18:00. Заявки, надіслані у вихідні, обробляємо першого робочого дня до 10:30

Натискаючи кнопку, ви дозволяєте обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності